Promocja!

Zrób sobie niezapomnianą pamiątkę z pobytu pod Tatrami za jedyne 99 zł! 

Zamów mini sesję fotograficzną z Tatrami w tle w Zakopanem. 

Proponuję półgodzinną sesję fotograficzną w uroczym miejscu w Zakopanem z widokiem na Tatry. Można tu łatwo dojechać autem lub dojść pieszo (tylko 10 minut z Krupówek).  Jeśli masz pomysł na sesję w innym miejscu jest to jak najbardziej do uzgodnienia. 

Sesja obejmuje wykonanie kilkudziesięciu zdjęć z czego wybieranych jest 10 najlepszych. Te są poddawane obróbce. Klient otrzymuje je na płycie lub w wersji cyfrowej następnego dnia w uzgodnionym terminie. Możliwe również odbitki z sesji. 

Przy większej ilości zdjęć do obróbki cena do uzgodnienia.

Możliwa również sesja fotograficzna w tatrzańskich dolinach i w samych Tatrach – cena od 250 zł! 

Zamów fotografa na rodzinną wycieczkę w góry i zrób sobie niezapomnianą pamiątkę! 

W przypadku dwóch lub więcej osób chętnych na sesję plenerową w tym samym czasie w tatrzańskich dolinach lub w Tatrach cena do negocjacji!  

Jeśli masz ochotę na sesję w tradycyjnych strojach góralskich pomogę ci znaleźć miejsce gdzie możesz je wypożyczyć lub wypożyczę je wcześniej dla ciebie. 

Zapraszam także na sesje podwodne wykonane przy pomocy wodoodpornego aparatu. Zaskocz rodzinę i przyjaciół wyjątkowymi zdjęciami wykonanymi w wodzie lub w jej najbliższym otoczeniu. Ceny od 150 zł. 

Możliwe również zmówienie gotowej fotoksiążki ze zdjęciami z sesji lub jedynie projektu takiej książki ( z opcją jej wydruku w dowolnie wybranym zakładzie fotograficznym).